0532 703 89 64 ozbirliknakliye@gmail.com

Nakliye Araçlarımız

Evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmetlerimizde firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlar kullanmaktayız. Nakliye kamyonlarımız tamamen ev ve ofis eşyası taşıma işlerine göre hazırlanmış araçlardır. Kasa içleri tüm eşyaların en güvenli şekilde taşınmasına yönelik dizayn edilmişlerdir. Antalya içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz, firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlarımız ile yerine getirilmektedir.

Kasa içleri özel olarak ev ve ofis eşyalarının güvenle taşınmasına göre tasarlanmış araçlarımız ile eşyalarınızı emniyet içinde sorunsuz olarak yeni adresinize taşıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi, iş yeri ve ofis eşyalarınız da aynı özen ve emniyet tedbirleri dahilinde sorunsuzca taşınmaktadır.

Araçlarımızda eşyalarınızın sökülüp yeni yerinizde tekrar monte edilmesi için gerekli alet ve ekipmanlar her zaman hazır olarak bulunmaktadır. En iyi ve kaliteli ambalaj malzemelerimiz her nakliye sonrasında kontrol edilerek, bir önceki nakliyat çalışması sonrası eksiklikler oluşmuşsa hemen yenileri temin edilerek tüm gerekli malzemeler tamamlanır.

Call Now Button