0532 703 89 64 ozbirliknakliye@gmail.com

Antalya Şehirler Arası Nakliyat

nakliyatŞehirler arası evden eve nakliyat ve iş yeri taşımacılığında haftanın her günü hizmetimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm illerine deneyimli uzman kadro ile taşınmanız için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Antalya şehirler arası nakliyat firmamız sizlere ambalajlı, marangozlu, asansörlü, sigortalı ev taşıma hizmetleri vermekten memnuniyet duyacaktır. Evden eve nakliye hizmetlerinde yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve uygun fiyatlarımız ile şimdi ilden ile taşınmak sizin için sorun olmaktan çıkmaktadır.

Ambalajlı Asansörlü Marangozlu Sigortalı Tüm İllere Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemlerimizde birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Bu amaçla tüm hizmetlerinde kaliteyi ön plana çıkaran nakliye firmamız, taşıma işlemlerine başlamadan önce oldukça kaliteli bir ambalajlama çalışması yaparak eşyaların güvenliğini sağlamaktadır.

Ambalajlama çalışması bitirilen eşyalarınız, bundan sonra nakliye araçlarımıza aktarılır. Nakliyat hizmetlerimizde kullandığımız araçlar kapalı çelik kasalı kamyonlardır ve ev eşyası taşımanın tüm gerekliliklerine uygun dizayn edilmişlerdir. Şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimizde de Antalya içinde olduğu gibi asansörlü taşımacılık uygulamamız bulunmaktadır.

.

Call Now Button