0532 703 89 64 ozbirliknakliye@gmail.com

Antalya Evden Eve Nakliyat

evden eve
Antalya nakliyat sektöründeki tecrübeleri ile uzun yıllardır faaliyet gösteren Antalya Özbirlik Nakliyat, tüm çalışmalarında memnun müşteri ilkesini benimsemektedir. Taşıma işlemlerine başlamadan önce özenli ve dikkatli bir ambalajlama çalışması yapan firmamız, bu sayede eşyalarınızın en ufak bir hasar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Nakliye araçlarımızda bulunan her türlü ambalaj ve marangozluk malzemeleri ile güvenli, profesyonel bir evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

nakliyat
Evden eve taşımacılık sektöründe uzun yıllardır deneyim kazanmış nakliye firmamız taşınma ihtiyaçlarınızı, edindiği tecrübeleri profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile harmanlayarak sunduğu sorunsuz hizmeti ile karşılamak için göreve hazırdır.

Taşınma işleminizin, konusunda deneyimli, yaptığı işi seven ve sahiplenen bir kadro ile gerçekleştirilmesini ve böylece dertsiz, sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ev eşyası taşıma konusunda gerekli bilince sahip, yıllar içinde konu ile ilgili eğitimi alarak ve çalışarak tecrübe kazanmış personelimiz, sizlere olması gereken standartlarda bir taşınma hizmeti sunacaktır.

Çağımızın gerektirdiği iş anlayışı koşullarına sahip bulunan ve sektör ile ilgili teknolojileri takip ederek uygulayan nakliyat firmamız, kusursuz, sorunsuz bir taşınma işlemi sunmakta başarılarını kanıtlamıştır.

Müşterilerine her zaman en kolay ve pratik şekilde hizmet sunmakta gerekli ekipmanlara sahip bulunan firmamız, taşınma işlemlerinizi daha hızlı tamamlamak için asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktadır.

Firmamızdan telefon ile asansörlü nakliyat fiyat talebinde bulunmadan önce, eski veya yeni adresinizin bina önüne ve ilgili kata asansörün yanaşıp yanaşamayacağı konusunda gerekli kontrolleri yapmanızı rica ederiz.

 

Call Now Button