0532 703 89 64 ozbirliknakliye@gmail.com

Antalya Eşya Depolama Hizmetleri

Antalya evden eve nakliyat firmamızın hizmetleri arasında eşya depolama işlemleri de bulunmaktadır. Antalya’da bulunan geniş ve düzenli depolarımızda, istediğiniz süre ile depolanması yasal tüm eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Taraflarca yapılan bir sözleşme dahilinde, depolanacak eşyalarınızın tam bir listesi yapılır ve teslim tutanağı hazırlanarak karşılıklı imzalanır. Depolama işlemi yapılacak eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyorsa, deneyimli kadromuz tarafından en iyi şekilde paketlemeleri yapılır. İmzalanan kontrat ve ambalajlama sonrası eşyalarınız aracımıza aktarılarak depomuza taşınır.

Antalya Akıllı Depolama

Akıllı eşya depolama eşyalarınızın güvenilir, temiz ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve kişiye özel kiralık depo olması sebebiyle sadece kullanıcıya ait olan depolama sistemidir. Kapalı ahşap konteynerlar içerisinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depoların ahşap konteynerlardan oluşması eşyalarınızın sakalama alanında hava alış verişi yapmasına da olanak sağlar. ister ofis eşyalarınızı ister kurum isterseniz de ev eşyalarınızı kiralık depo alanında saklayabilirsiniz. Eşya deposu alanına giren çeşitli malzemeleriniz konteyner başına depo sigortası ile sigortalanır.

Antalya Eşya Depolama

Taraflarca yapılan bir sözleşme dahilinde, depolanacak eşyalarınızın tam bir listesi yapılır ve teslim tutanağı hazırlanarak karşılıklı imzalanır. Depolama işlemi yapılacak eşyalarınızın ambalajlanması gerekiyorsa, deneyimli kadromuz tarafından en iyi şekilde paketlemeleri yapılır. İmzalanan kontrat ve ambalajlama sonrası eşyalarınız aracımıza aktarılarak depomuza taşınır ve anlaşılan süre boyunca emniyetli şekilde muhafaza edilir.

Antalya eşya depolama firmamız ile depolanması yasal olarak izinli her türlü eşyalarınızı güvenle akıllı depo hizmeti alarak depolayabilirsiniz. Antalya depolama firmaları arasındaki yerini, günümüze kadar gösterdiği hizmet kalitesi ile kanıtlamış bulunan depolama firmamız, sizin de tüm eşya depolama ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyacaktır.

Call Now Button